TheGrue.org

z Dziećmi i Młodzieżą Niepełnosprawną

Wszyscy Razem

w Zamościu

Serdecznie dziękuję Wszystkim Darczyńcom, którzy przekazali 1 % podatku należnego

za 2018 r. na rzecz Stowarzyszenia „Wszyscy Razem” KRS 0000070740.

Dziękuję także za rozpropagowanie naszej prośby w swoich środowiskach

i proszę o przekazanie podziękowań za przekazywanie na rzecz Stowarzyszenia 1% podatku należnego.

Pieniądze zostaną wykorzystane na cele statutowe Stowarzyszenia.

Prezes Stowarzyszenia -  Bożena Sitarz

logo znb

Zawsze niech będzie 2019 - wszelkie informacje zamieszczamy w menu KONKURSY.

logo znbm

Co nam w duszy gra 2019 - wszelkie informacje zamieszczamy w menu KONKURSY.

IMG 1066m

Relacja i zdjęcia z Prezentacji w menu KONKURSY lub TUTAJ!

plakat wszyscy razem2015

aaa

Stowarzyszenie na Rzecz Integracji z Dziećmi i Młodzieżą Niepełnosprawną „ Wszyscy Razem” w Zamościu przy współpracy ze Specjalnym Ośrodkiem Szkolno- Wychowawczym w Zamościu oraz Klubem 3 Batalionu Zmechanizowanego organizuje IV Regionalne Prezentacje Artystyczne OsóbNiepełnosprawnych „ Co nam w duszy gra…”

W menu KONKURSY zamieszczamy wszystkie informacje dotyczące prezentacji.

logoZNB

W menu KONKURSY zamieszczamy regulamin XVI Wojewódzkiego Konkursu Twórczości "Zawsze niech będzie..."

Dzień Dziecka 2016

Zdjęcia zamieszczamy w naszej galerii - kliknij TUTAJ!

Do głównych zadań Stowarzyszenia należy:

• Propagowanie problemów i potrzeb dzieci niepełnosprawnych oraz kształtowanie właściwego stosunku środowiska osób zdrowych do tych spraw.
  • Rozwijanie kontaktów ze środowiskiem lokalnym  i międzynarodowym, kształtowanie różnorodnych form współpracy i wspierania osób niepełnosprawnych.
  • Wspieranie działalności placówek oświatowo-wychowawczych o charakterze integracyjnym.
  • Niesienie wszechstronnej pomocy dzieciom i ich rodzinom    w ramach integracji.
  • Tworzenie warunków do korzystania z opieki psychologicznej, logopedycznej, oligofrenopedagogicznej i specjalnych form dydaktyczno – terapeutycznej.
  • Ochrona praw i interesów dzieci i młodzieży.
  • Prowadzenie działalności w zakresie edukacji, oświaty i wychowania dzieci i młodzieży niepełnosprawnej oraz osób pracujących z nimi.