TheGrue.org

w Zamościu

plakat wszyscy razem2015

konkurs info na stronę główną 1

Regulamin konkursu - pobierz TUTAJ!

logo znb

Zawsze niech będzie 2020 - Konkurs odwołany.

logo znbm

Co nam w duszy gra 2020 - Konkurs odwołany.

Do głównych zadań Stowarzyszenia należy:

• Propagowanie problemów i potrzeb dzieci niepełnosprawnych oraz kształtowanie właściwego stosunku środowiska osób zdrowych do tych spraw.
  • Rozwijanie kontaktów ze środowiskiem lokalnym  i międzynarodowym, kształtowanie różnorodnych form współpracy i wspierania osób niepełnosprawnych.
  • Wspieranie działalności placówek oświatowo-wychowawczych o charakterze integracyjnym.
  • Niesienie wszechstronnej pomocy dzieciom i ich rodzinom    w ramach integracji.
  • Tworzenie warunków do korzystania z opieki psychologicznej, logopedycznej, oligofrenopedagogicznej i specjalnych form dydaktyczno – terapeutycznej.
  • Ochrona praw i interesów dzieci i młodzieży.
  • Prowadzenie działalności w zakresie edukacji, oświaty i wychowania dzieci i młodzieży niepełnosprawnej oraz osób pracujących z nimi.