Co nam w duszy gra 2018

logo znbm

Już po raz piąty zagrało w ich duszach !

Stowarzyszenie na Rzecz Integracji z Dziećmi i Młodzieżą Niepełnosprawną „Wszyscy Razem” w Zamościu przy współpracy ze Specjalnym Ośrodkiem Szkolno- Wychowawczym w Zamościu oraz Klubem 3 Batalionu Zmechanizowanego zorganizowało V Regionalne Prezentacje Artystyczne Osób Niepełnosprawnych „Co nam w duszy gra…” pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Zamość.

8 marca na scenie klubu prezentowały swoje umiejętności artystyczne: wokalne instrumentalne, taneczne, zespoły ze Specjalnego Ośrodka Szkolno- Wychowawczego z Zamościa Maxi Dance, Urwisy, Zumba Dance , z Zespołu Niepublicznych Szkół Specjalnych „Krok za Krokiem” Młodzi Gniewni, Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Zamościu- ROCO POWER oraz Grupa taneczna z Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego z Zamościa. W koncercie wzięli także udział zespoły wokalne z  Warsztatów Terapii Zajęciowej z Lipiny Starej, Rozłop, Meteor z Zamościa i Arkadia ze Zwierzyńca.

Publiczność z wielkim entuzjazmem przyjmowała popisy artystów, którzy ujawniali co im w duszy gra i tym samym dostarczyli wszystkim wiele przeżyć i wrażeń, za co zostali uhonorowani wartościowymi upominkami.

Na zakończenie organizatorzy przygotowali niespodziankę. Na scenie zagościł zaproszony zespół „ Baflo”. Przy dźwiękach muzyki dyskotekowej młodzież świetnie się bawiła.

Prezentacjom towarzyszyła pokonkursowa wystawa XVI Wojewódzkiego Konkursu Twórczości „Zawsze niech będzie…”.

Gośćmi koncertu byli: Zastępca Prezydenta Miasta Zamość, Przewodniczący Rady Miasta Zamość, Ksiądz Czesław Koraszyński - duszpasterz osób niepełnosprawnych , Dyrektor Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej Nr 1 i Nr2 w Zamościu oraz dyrektorzy i kierownicy placówek biorących udział w prezentacjach.

Artystyczną imprezę wsparli sponsorzy: Pan Arkadiusz Sitarz, Łukasz Zbigniew Stasiak, Ewa Nitkiewicz, Waldemar Bulak, Iga Lotz, Roma Dum z Warszawy, Tymoteusz Walczak z Bytomia, Małgorzata Błażewicz z Łodzi, Jakub Mirowski z Suwałk, Tycjana Acquasanta- Rassumowska z Poznania, BLUE MEDIA S.A. z Sopotu, oraz Grzegorz Wlazłowski z Gdańska.

W dowód wdzięczności za okazaną życzliwość Zespół URWISY ze Specjalnego Ośrodka Szkolno- Wychowawczego zadedykowali i zaśpiewali dwa utwory.


 

Zdjęcia zamieszczamy w naszej galerii - kliknij TUTAJ!

Filmy zamieszczamy na kanale YouTube - kliknij TUTAJ!

 


Informacja

Stowarzyszenie na Rzecz Integracji z Dziećmi i Młodzieżą Niepełnosprawną „ Wszyscy Razem” w Zamościu przy współpracy ze Specjalnym Ośrodkiem Szkolno- Wychowawczym w Zamościu oraz Klubem 3 Batalionu Zmechanizowanego organizuje V Regionalne Prezentacje Artystyczne Osób Niepełnosprawnych „ Co nam w duszy gra…”,

pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Zamość.

Prezentacje odbędą się 8 marca 2018r. o godzinie 10.00 w Klubie 3 Batalionu Zmechanizowanego w Zamościu przy ulicy Piłsudskiego 36. Prezentować się będą zespoły artystyczne ze specjalnych ośrodków szkolno- wychowawczych, niepublicznych szkół specjalnych, szkół z oddziałami integracyjnymi, z ośrodków edukacyjno- terapeutycznych i warsztatów terapii zajęciowej z Zamościa i regionu.

Zarząd Stowarzyszenia

 

Regulamin do pobrania TUTAJ!

Karta zgłoszenia do pobrania TUTAJ!

 

www.stowarzyszeniewszyscyrazem.pl

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.